Raamatutest ja lugemisest

Mulle väga meeldib lugeda, aga mitte eriti tõsist kirjandust, vaid pigem ikka armastusromaane ja krimikaid.  Vahest kui tuhin peale tuleb, võin kohe mitu raamatut järjest läbi lugeda, teinekord venib jälle vahe pikemaks. Kindlasti kirjutan ka oma blogis headest raamatutest. Loen nii eesti, inglise kui ka hispaania keeles, see aitab mul oma inglise ja hispaania keele värskena hoida, sest hetkel oma igapäevases elus eriti palju võõrkeeli ei kasuta.

Mul on kodus väga palju raamatuid, hetkel ootangi põnevusega millal mu uus raamaturiiul saabub, et saaks oma raamatud kõik peale remonti uuesti kastidest välja võtta ja riiulisse seada. Unistan, et saaksin need autorite kaupa ära sorteerida :)

Armastan väga raamatut ennast käes hoida, aga pean tunnistama, et mul on ka E-luger (kindle) ja vähemalt reisidel on see asendamatu. Lisaks on Amazoni kaudu väga palju e-raamatuid kõvasti soodsamad kui poodides ning enamus kirjandusklassikat isegi tasuta. 

Eestis pakutavate e-lugerite ja e-raamatutega ei olegi ma kursis, peaksin ka neid variante lähemalt uurima. Kindle kinkis mulle minu vend Ameerikast, seega ostan Amazoni kaudu raamatuid ja need on kõik inglise keelsed.

Šoti kirjanik Thomas Carlyle on öelnud "Mu raamatud on sõbrad, kes mind iial ei reeda".