Kuidas ma sattusin osalema Buduaari mängust...

toorained

Töölt koju tulles, oli vaja minna poodi, et osta õhtuks pangaasiuse fileed mida olin lubanud valmistada. Meie peres eriti tihti kala õhtusöögi lauale ei jõua (v.a. soolakala või suitsukala). Pangaasiuse filee on üks väheseid, mis meile maitseb. Tavaliselt on retsept lihtne: 2 fileed, ja 1 suur pakk toorjuustu. Kõik pannile ja voilaa! Täna sattusin, aga ennem poodi minekut oma nuti telefonist emaile lugema ja ohhoo oli saabunud kiri buduaar.ee, et neil on käimas mäng "KOKKA, SÖÖ, NAUDI JA VÕIDA"! Pilk peatus sellel ja otsustasin asja lähemalt uurida. Kui lugesin, et valmistada tuleb midagi Japanese Choice toodetega hakkas mõte nagu iseenesest lendama, et miks teha tavalist kalafileed toorjuustuga, kui võiks proovida midagi uut ja huvitavat! Nii, siis sündiski poodi minnes idee valmistada Buduaari mänguks võistlus roog.

Kaasa saate elada mängule ja miks ka mitte minu poolt hääletada siin:

https://buduaar.ee/Article/article/kokka-soo-naudi-ja-voida-kingime-5-komplekti-japanese-choice-toidu-ja-maitseaineid-kingituseks-1

Minu roaks on Pangaasiuse filee soja-wassaabi marinaadis

Kui enda suhtes veidi kriitiline olla, siis presentatsiooni osas oleksin võinud millegi originaalsemaga välja tulla. Lisaks teeb kurvaks see, et Buduaari lehel on tekst kõik koos, kuigi algselt laadisin üles ikka nii, et oleks kirjeldus ja siis koostisosad, aga mis teha.

Ja nagu öeldakse, et tähtis ei ole mitte võit, vaid osavõtt! Ja mina olengi juba võitnud, sest kodus võeti roog hästi vastu ja eks see ongi parim kiitus kokale!