I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. I'm a great place for you to tell your story and let your visitors know a little more about you.

Mõnusalt vürtsikas Tom Kha supp

Tom Kha supp

Üks lihtsasti valmistatav supp vürtsikate toitute armastajatele. Tom Kha on Tai köögist pärit kookospiimane kergelt vürtsikas supp kanaga (soovi korral võib kana asendada krevettidega). Internetis on saadaval palju Tom Kha supi retsepte, mõned kindlasti autentsemad kui minu retsept, aga nende miinuseks on koostisosad mida ei ole Eestis saadaval või kui on, siis ainult kuskil spetsiaalsetes poodides.

Vaja läheb 1 pakk Santa Maria Tom Kha supisegu,  400-500 g kana rinnafileed, 1 pakk Santa Maria kookospiima, üks pakk šampinjone, üks pakk kirsstomateid ja umbes 4 dl vett (kes soovib vähem vürtsikat võib ka vett rohkem lisada).

Tükelda kana, prae pannil lisades veidike soola ja pipart, lisa viilutatud šampinjonid ja prae madalal kuumusel kuni seened ja kana on küpsenud. Vala potti supisegu ja kookospiim ning aja keema, lisa vesi.  Kui uuesti korralikult keeb lisa kana, seened ja tükeldatud kirsstomatid ning keeda veel umbes 5 min.

Head isu!